Історія

2000
13 жовтня. Заснування компанії.
2002
Перша поставка будівлі – супермаркет будівельних матеріалів «Ньютон» в м. Черкаси (1 350 кв. м). Розширення спектра послуг:
  • Створення монтажного підрозділу
  • Сертифікація співробітників з монтажу та шефмонтажу
  • Введення технічного нагляду для співпраці з партнерами-будівельниками
  • Було поставлено 3 будівлі, загальною площею 6 400 кв. м.
2003
Змонтовано першу будівлю власним монтажним підрозділом – автосалон VW компанії «Престиж-авто» у Хмельницькому.
2004

Початок формування мережі власних філій. Відкрито представництва в Одесі і Львові.

Враховуючи стрімку динаміку зростання продажів будівель і активний розвиток, у липні було підписано, перший в історії «Astron Buildings S.A.», ексклюзивний дилерський договір з компанією «КАРКАС».

Загалом до кінця року було поставлено 23 будівлі загальною площею 97 000 кв. м.
2005
«КАРКАС» входить до п'ятірки лідерів ринку комплектних ШМБ з металоконструкцій.
2006
«КАРКАС» - лідер сегмента ШМБ з металоконструкцій в Україні. За рік поставлено 16 будівель загальною площею 124 000 кв. м.
2007
Розширення спектра послуг:
  • Створення департаменту генерального проектування
  • Створення департаменту управління генпідрядними проектами
2008
«КАРКАС» - лідер сегмента ШМБ з металоконструкцій в Україні. За рік поставлено 16 будівель загальною площею 84 000 кв.м. На конференції партнерів -будівельників Astron Buildings компанія «Каркас» була визнана найкращим дилером у країнах СНД у номінаціях: «Найбільший обсяг замовлень у 2008 році в країнах СНД» і здобула друге місце в номінації «Найкраща маркетингова компанія 2008 року в країнах СНД».
2009
Позитивний імідж та репутація «КАРКАС», здобуті в минулі роки, дозволили компанії, незважаючи на кризові явища в будівельній галузі, успішно співпрацювати з Клієнтами по усіх напрямах діяльності. Компанія завершила будівництво трьох великих об'єктів комерційного призначення, закінчила два генпроекта, були розпочаті роботи над новими будівельними проектами.
2010
Компанія відсвяткувала свій перший серйозний ювілей - 10 років успішної роботи на будівельному ринку України. «КАРКАС» вперше на ринку України запропонувала інноваційні технології NOVUM, що дозволяють дизайнерам і архітекторам створювати ексклюзивний дизайн атріумів, вітражів, куполів та інших огороджувальних конструкції практично будь-яких форм.
2011

Компанія успішно реалізовує роботи по декількох значимим об'єктах в тому числі на Львівському стадіоні «Львів арена».

«КАРКАС» завершує монтаж автосалону Renault компанії Арма Моторс, який стає найбільшим офіційним дилерським центром французького бренду в Центральній і Східній Європі.